Vyhledávání dovolené v Albánii

Royal G

Royal G

Royal G 27.6. - 11.7.

27.6. - 11.7.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
27 389 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Albánii v letovisku Durrës, v ubytovacím zařízení Royal G s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 27. června do čtvrtka 11. července 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 275 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Royal G, který je aktuálně na prodej online v ceně 27389,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Albánii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Albánie hotel, léto 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 58 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Royal G - Albánie Hotel

Royal G 15.7. - 29.7.

15.7. - 29.7.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava

 
 
27 839 Kč

Dovolená Albánie First Minute 2024 v lokalitě Durrës, v Royal G, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. červenec 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 29. červenec 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, s odletem za 293 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 27839,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Albánie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Albánie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Royal G je 82 % podle referencí od 58 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Royal G - Albánie Hotel

Royal G 29.7. - 12.8.

29.7. - 12.8.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

 
 
28 159 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Albánii v letovisku Durrës, v ubytovacím zařízení Royal G s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pondělí 29. července do pondělí 12. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, Ostrava, Bratislava s odletem za 307 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Royal G, který je aktuálně na prodej online v ceně 28159,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Albánii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Albánie hotel, léto 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 58 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Royal G - Albánie Hotel

Royal G 8.8. - 22.8.

8.8. - 22.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
28 479 Kč

Dovolená Albánie First Minute 2024 v lokalitě Durrës, v Royal G, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. srpen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 22. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 317 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 28479,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Albánie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Albánie hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Royal G je 82 % podle referencí od 58 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Royal G - Albánie Hotel

Royal G 15.8. - 29.8.

15.8. - 29.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
28 159 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Albánii v letovisku Durrës, v ubytovacím zařízení Royal G s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. srpna do čtvrtka 29. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 324 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Royal G, který je aktuálně na prodej online v ceně 28159,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Albánii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Albánie hotel, léto 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 58 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).Na této stránce naleznete: Royal G v Albánii v letovisku Durres - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Royal G se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování v Albánii v letovisku Durres. Dovolená Royal G - Albánie 2023/2024. Royal G.

Dovolená v Albánii

Cestovní kanceláře nabízí mnoho zájezdů do této krásné a rozmanité země. Albánie je vhodná nejen pro milovníky moře a přírody, ale také pro milovníky turistiky. Svou dovolenou si můžete vychutnat například ve čtyřhvězdičkovém moderním hotelu Grint, který se nachází na klidném místě. Na své si zde přijdou také rodiny s dětmi, nejen kvůli pozvolnému písčitému vstupu do vody, ale také dětskému hřišti. Dále si můžete vybrat také moderní pětihvězdičkový hotel Grand Blue Fafa s písečnou pláží přímo u hotelu, který je také velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Mezi dalšími hotely naleznete ubytování například v hotelu Royal G, který je hodnocen pěti hvězdami. Tento hotel je nový a moderní s písčitou pláží, jež se nachází přímo u hotelu.

Albánie Letecky s All inclusive

Letecky a s All inclusive programem se dostanete například z Prahy do pětihvězdičkového hotelu Mel Holiday nacházející se pouze 1,5 km od příjemného městečka Golem disponující širokými písčitými plážemi. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Nebo jmenujme čtyřhvězdičkový hotel Dolce Vita vybavený hezkým bazénem a také s pozvolným dlouhým vstupem do moře. All inclusive program naleznete také v menším čtyřhvězdičkovém hotelu Besani mající dlouhou písečnou pláž, přičemž slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma. Hledáte-li něco levnějšího, můžeme vám nabídnout tříhvězdičkový hotel Marika s All inclusive programem a s veřejnou písčitou pláží.

Kdy do Albánie?

V září vládne v Albánii ještě letní počasí bez vyskytujícího se deště, proto si svou dovolenou v tomto měsíci můžete ještě pořádně užít. Průměrné teploty v září jsou kolem 30°C, přičemž nejvhodnější měsíce pro návštěvu Albánie je květen až říjen, kdy je méně vyskytujících se srážek. Nejteplejším měsícem je pak měsíc srpen a nejchladnější leden.

Letní dovolená v Albánii u moře

V Albánii si jistě užijete svou letní dovolenou u moře jak se patří. Vybrat si můžete až z několika nabídek hotelů. Cestovní agentura Invia nabízí například pětihvězdičkový hotel Fafa Premium umístěný v pěkné zahradě s písčitou pláží a povolným vstupem do moře. Vhodný je zejména pro rodiny s dětmi. Dále například příjemný hotel Germany či moderní pětihvězdičkový hotel Epidamn White Sensation all incslusive programem, jež má dlouhou písčitou pláž. Tento hotel nadchne mnohé také svou novotou s pěkným vybavením, wellness centrem a originální architekturou.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Albánii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Albánii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Albánii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Albánii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Albánii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Albánie 2024, Albánie All Inclusive, Albánie Invia, Albánie dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Albanielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.